Učte se cizí slovíčka snadno a rychle pomocí obou mozkových hemisfér

Moje zdravotní problémy + pár tipů o zdraví

>> multivitamín 2+1 o kterém mluvím <<

Komentáře
 1. Marie napsal:

  Děkuji za informace a ráda se podívám.

 2. Hana Černá napsal:

  Užívám už více než měsíc podle vaší rady a jsem s ním spokojena.Mohu také doporučit.Paměť s vámi cvičím ráda a vždy se něco nového dozvím.děkuji

 3. Kovář napsal:

  NEVEDEL JSEM A POSILAM DAL

 4. Teres napsal:

  Já mám doma ten oxid hořečnatý, ale nevěděla jsem to. Dekuji Vám za tip na vánoční dárek. My s manželem ten multivitamin určitě využijeme.

 5. Mirek napsal:

  Děkuju za velmi upřímné i zajímavé informace. Určitě je využiji.

 6. Janaheda napsal:

  Jsem dlouhodobou (desítky let) uživatelkou Mg, protože mám „na to diagnózu“. Léta takový ten dělaný v lékárnách předepisovali neurologové, ale pak s tím přestali, že ho potřebuje nebo žádá čím dál víc lidí (citace). Otázkou do pranice by bylo, proč je ho v těle čím dál větší nedostatek – zda ho neumí tělo vstřebat „díky“ současnému nadužívání chemických doplňků, nebo v přírodní stravě chybí. Následně se začal objevovat pytlíčkový rozpustný ve vodě (ne ty volně dostupné tabletky), ten je také na předpis a ne každý lékař jej může napsat – může, ale splnou úhradou. Mám ale problémy s konzistencí, je to vlastně šumák. Z fakultní nemocnice si vozím jejich dělaný v kapsličkách, který již obsahuje potřebný B6 kvůli vstřebávání. A málokdo z lidí ví, že před magnézkem nemáte užít vápník alespoň 2 hod, protože se oba minerály vstřebávají přes stejné buňky a ty dávají přednost vápníku – pak se tedy hořčík nevstřebá. Napsala jsem to velmi laicky, tak snad mi prominete, ale lépe se to pochopí.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

 •  
   
 • Kontakt

  Tel. 739 619 543
  vaclavposolda@pametauceni.cz